Ohlasy - od dětí, od tisku..

Názory/návrhy/nástiny dětí:

(odevzdávány byly anonymně, pakliže se účastník podepsal, uveřejňujeme iniciály; názory vždy sloužily -a slouží- především k našemu zlepšení > díky nim víme, co účastníci rádi a co už zase tolik ne a děkujeme jim za to!)

2010

NOVÉ! Dlouholetá účastnice našich táborů a soustředění napsala o své návštěvě na táboře na své stránky.

Uveřejňujeme i krátkou ochutnávku z jejího textu:
"a písk, svolali nás do jídelny. Děcka měla za týden tábora naučit svého pejska nový trik. Některé triky byly vážně úchvatné. Mně osobně se líbila čivavička skákající na záda paničky a Borgi od Martiny, která v hromadě bot nás všech vyčmuchala boty patřící Martině a donesla jí je. Chválím, fakt paráda. Po svačině nastal čas zahrát si poslední hru celotáborovky. Vzhledem k tomu, že Zuzce bylo špatně, byla jsem přiřazena k oslabenému držstvu - Špagetkám a až do večerních hodin jsem s nimi lítala po Lounech a plnila vedoucími zadané úkoly. A bylo to báječné. Jen tak si hrát a být v pohodě." Více už na majitelčiných stránkách :-) Vřelé díky autorce!
PS: na její stránce naleznete i ohlasy na starší ročníky - viz: Letní výcvikový tábor v Kladně 2007; Článek o letním agilty táboře v Kladně 2008

Ohlasy hned po táboře:
"Líbil se mi "buldok" a test na vědomosti + koupání a jídlo. Nelíbilo se mi méně času na venčení psů a učení nových věcí psů a taky večerka. Nelíbilo se mi, že bylo jen 1 noční buzení, čekala bych ještě alespoň 1 bojovku!! Chválim Ilonku, Vlastu, Nikolu, Péťu, Terku a Zdeňka. Chválim dětské hry a vaření, řeku. Chtěla bych víc tréninků agility, noční bojovku, kakao či jiné pití než čaj, chtěla bych aby se dávaly diplomy klidně místo odměn."
"Líbil se mi hodně, protože jsme museli zachránit princeznu Salfínu a líbily se mi agility. Nelíbilo se mi, že jsme byli málo ve vodě a málo času na psy, aby sme si s nimi mohli hrát. Chválim Buchtičky se šodó a špagety, Martinu, Vlastičku, Terku, Péťu a Ilonku. Při angličtině bych chtěla víc kynologických pojmů a k snídani kakao!"
"Mě se tady na táboře moc a moc líbilo. Všichni byli na táboře hodný! Nelíbilo se mi málo přípravy na večerku a Nikolovy rozvičky!! (jak nás uháněl). Chválim Martinu, že nás naučila točky na čelo. CHtěla bych každý den Ilonky buchty a kakao k snídani! =) Chtěla byc, aby nebyl Nikola na rozcvičkách tak tvrdý. Ilonko, Vlasti, Marti, Péťo, Terko - bude se mi po vác stýskat! Ilonko, ty buchty byly výborný!!!"
"Líbilo se mi tu moc hlavně, že jsme běhali tuneláře a dostaly odměny. Moc se mi nelíbilo, že se psy netrávíme moc času. Já bych chtěla pochválit Terku, protože se začátečníky měla moc práce. Chválim bezvadnou stravu a parkury."
"Líbilo se mi cvičení, řeka, hry a filmy - prostě tábor se mi moc líbil. Více bych chtěla chodit do vody, nemohli jsme moc plavat. CHválim a) všechny vedoucí, Ilču, že strašně dobře vařila a pekla, b) hry. CHtěly bych mít více volného času na psy. Ilonko, moc děkujeme za výborné snídaně a svačiny a večeře, byly strašně dobrý =)"

2009

O čem děti psaly: co se mi líbilo, a co zase ne, koho a co chválím, jestli přijedu příště a zda bylo lepší pořádat tábory v Kladně anebo v Lounech..

"Líbily se mi hry, agility a táborák. Nelíbili se mi někteří lidé. Příště určitě přijedu a Louny jsou super!" J.
"Líbilo se mi agility, moje skupinka. Na táboře se mi nelíbili někteří členové tábora, občas jídlo. Chválím trenérku, protože nás hodně naučila agility. A chci zůstat v Lounech." A.
"Nejvíc se mi líbil táborák. Nelíbilo se mi cvičení (tresty:(). Chtěla bych příště přijet, ale nevím jeslti to půjde. Já chci pochválit vodu!!"
"Vedoucí byli super + líbily se mi i tréninky. Moc mě nebavil ten program bez psů. Asi bych už radši jela na soustředění. Pochválila bych všechny vedoucí. Mě je to jedno, líbí se mi tady i v Kladně - v Kladně jsou lepší procházky, ale tady v Lounech je to zase větší." V.Ž.
"Líbily se mi tréninky, hry, táborák a koupání v řece. Nelíbil se mi krátký čas mezi večerním tréninkem a večerkou a výlet do Loun.. Jela bych možná radši na soustředko. Pochválila bych vedoucí a vodu. Raději Louny."
"Líbilo se mi gility, koupání nás i psů, frisbee, táborák, lidi, většina jídla. Nelíbilo se mi "mapování města", počasí, mírné tresty a večerka. Už je mi 15, takže chtěla bych na soustředko. Pochválila bych všechny vedoucí, jen Nikola by měl vypracovat rozcvičky. Louny!"
"Líbilo se mi agility, nové prostory. Nelíbila se mi návštěva města a některé hry. Na tábor už příští rok nemůžu, ale na soustředění se chystám. Chválím vodu, Péťu, Terku a velké prostory. Chtěla bych do Loun."

2008

2007

2006

"Líbil se mi výcvik agility a taky to, že každej dostal aspoň diplom nebo nějakou cenu, pak závěrečná hra, jak jsem šla v noci kolem krmelce, alobaláky a celkově všechno od venčení po spinkání! Prostě super tábor! (můžu zase přijet???) Nelíbilo se mi, že jsme první tři dny měli míň času na psy, ale teď to bylo v pohodě. Tento rok nebyly takový ty krásný poháry jako loni a já si dělala takový naděje =) Chtělo by to víc času na sprchy a taky koupání, protože ten potok co tu byl se kamsi ztratil. B."
"Mohl by být delší tábor..třeba dvou týdenní."

A co na to říká tisk?

Kladenský deník

- 8.-9.7.2006 -

Kladenský deník

2005

"Ke konci jsem byla lehce utahaná, ale jinak dobrý. Líbilo se mi, že jsme si mohli něco postavit sami (tréninky - pozn. vedoucí). Z her mě celkem bolej nohy, ale bavilo mě to a připomínky nevedu."
"Trénink byl dobrej. Jen mě mrzelo, že můj pejsek moc neběhal, ale jinak to bylo dobrý. Vedoucí byli supr. Lepší než loni. Je fakt, že Nikola to s těma žabákama a dřepama někdy trochu přeháněl, ale jinak to bylo dobrý. HRY............až na to, že mě bolely nohy, tak..........jo, byly hezký! Přípomínky.....líbí se mi, že je to každý rok jiný. Fakt pěkný! Ale měli by jste uděůat něco s tím věkem. Patnáct je fakt málo! Co budu dělat příští prázdniny??? Fakt o tom přemejšlejte! Jo??? :-) Dík a když budete chtít, tak napište. A. a A." (díky takovýmto a podobným ohlasům jsme na příští rok začali pořádat soustředění :) - pozn. vedoucí)
"Tréninky se mi móóc líbily! Líbilo se mi všechno (akorát počasí NE!). Vedoucí - Byli jste supééér! Vadil mi malej polední klid a to pískání - že když to nestihnu, dělám dřepy! že třeba venčim pejska a pak to nestihnu!! Vlastní připomínky žádné nemám, bylo to super a příští rok sem přijedu zase! PAC PŘÍŠTÍ ROK :-)"

2004

"Výcvik byl super. Závod tunelářů moc dobrý nápad. Moc se mi tu líbilo!"
"Mě se líbily večerní výcviky a neomezená večerka jako byla poslední den. Potom se mi líbil způsob jakým vysvětlovaly výcvik agility. Tábor byl skvělej. Můj pes se tu hodně naučil a zvyknul si na lidi a cizí psi, kteří po něm občas vyjeli. Díky tomuhle táboru se můj pes nebojí lidí a psů, kteří se chovají normálně a taky si zvykla na kotce."
"Můj pejsek se naučil spoustu nových věcí, které dřív ani neviděl, ale zase se mi nelíbilo, že musel lézt někam, kam se mu vůbec nechtělo. Vedoucí byli super. Mohli jsme mít víc času na psy; hry byly neutrální a hodně známé, ale fajn. Měli jsme před večerkou málo času, jinak žádné připomínky nemám! :-)"
"Mě se tu moc líbí a žádné věci mi tu nevadí. Já jsem ráda, že exustuje tábor, kde smějí být i psi. Všichni tu jsou moc hodní a pejsci šikovní. S potěšením K.P."
"Je to tu dobré, až na ty vaše fóry! PÁ PÁ"

A co na to říká tisk?

MF DNES

- 13. srpna 2004, Střední Čechy -

MF DNES

a Kladenský deník

- 12. srpna 2004 -

Kladenský deník

2003

"Mě se líbilo všechno kromě nějakých soutěží např. bojovka se psy."
"Tenhle tábor byl fakt super! Akorát první dny jsem byla šíleně unavená a ještě nás v nosi budili démoni! To jsem druhej den byla stojící mrtvola. Taky by se mohlo trochu víc cvičit s pejskama ale bylo horko a byli unavení, tak to chápu. Jinak hry byly duper. Všechno perfektní, příště jedu zas!"

A co říká tisk?

IMPULZ

- 14.8.2003 -

Impulz

Kladenský deník

- 15.8.2003 -

Kladenský deník

2002