Soustředění

Soustředění je určené pro mládež ve věku 15 - 17 let (včetně – po domluvě i pro starší). Většinou jsou účastníky pokračovatelé z táboru agility, ale i jiní. Soustředění není určené pro začátečníky, a jak už napovídá v názvu slovíčko sportovní, není určené ani pro mládež, co se chce flákat :-) Kromě 3 – 4 tréninkových sekvencí denně jsou obsahem programu i mnohé sportovní hry. Soustředění je na rozdíl od tábora více individualistické - po zkušenostech s odrostlými dětmi z tábora (které už dětské hry tolik nebavili) jsme účastníkům soustředění dopřáli více volného času. Záleží ale na nich, jak soustředění pojmeme tentokrát - třeba budou požadavky jiné.. Celé soustředění je zakončené 2x zkouškami z agility, které sami pořádáme v areálu cvičáku ZKO Louny.

Místo konání soustředění je tedy s táborem shodné, stejně tak i podmínky – bydlíme ve stanech i se psy (je také možnost využít pro psy kotců, které jsou volně k dispozici), zázemí poskytuje zděná budova, která obsahuje sociální zařízení, kuchyň, klubovnu (s kamny na sušení mokrých věcí) a přístřešek nad venkovní jídelnou. Cvičák je značně rozlehlý, kromě místa na stany a překážky je před klubovnou ještě velký plac na sportovní a jiné hry s dětmi – k tomu slouží i okolí cvičáku, několik nedalekých lesoparků, pole anebo i mělké břehy řeky Ohře pro osvěžení. Na soustředění doporučujeme pořádně si namasírovat svaly :-)

A jak to u nás vůbec vypadá z pohledu účastníků? Stačí, když se podíváte do Kroniky, prolezete Fotogalerii anebo si pročtete nějaké Ohlasy.

----------

Těšíme se na vás! :-)