Ohlasy

Názory/návrhy/nástiny dětí:
(odevzdávány byly anonymně, pakliže se účastník podepsal, uveřejňujeme iniciály; názory vždy sloužily -a slouží- především k našemu zlepšení > díky nim víme, co účastníci rádi a co už zase tolik ne a děkujeme jim za to!)

2010

NOVÉ! Dlouholetá účastnice našich táborů a soustředění napsala o své návštěvě na soustředění na své stránky.

Uveřejňujeme i krátkou ochutnávku z jejího textu:
"V pátek 16.07.2010 jsem já, Ben, Honzík, mamka a sestra vyrazili směr Louny, kde právě probíhal předposlední den dětského agi soustředění. Přijeli jsme právě, když účastníci tábora – soustředění snídali a tak jsem si mezitím s Honzíkovou pomocí postavila stan. Poté naše auto odjelo a v Lounech jsem zůstala sama s Beňulkou a táborem." Více už na majitelčiných stránkách :-) Vřelé díky autorce!
PS: na její stránce naleznete i ohlasy na starší ročník - viz: Agility soustředění 2009

V Lounech o nás všichni věděli díky Hlasu a jejich článcích o našem táboře, soustředění i závodech! :-)


2009

2008

2007

2006

"Trénink byl úžasný, zvýšila jsem si sebevědomí, radost a naučila jsem se pobízet svýho pesana k akci. Jenom škoda, že u Martiny nemůžem trénovat pořád :-) Líbil se mi výcvik a předposlední den Nikoly změny k lepšímu, co se týče her a přístupu k nám... Zlepšila bych počasí (pár stupňů dolu by neuškodilo:D) A rozdíl mezi táborem a soustředěním...hrát dětské hry mě už poněkud omrzelo a hrát je povinně se mi zdá docela nehezké.. Ale musim pochválit Nikoly poslední hry, ty se nám opravdu líbily, tak, že jsme vydržely až do předpůlnoci... P. s J."
"Co nejvíc hodnotím: No tak samozřejmě Ilča byla jako trenérka bezvadná a moc mi pomohla s hafušama na parkuru. Krásné bylo prostředí a lidičky, jak účastníci kurzu tak i vedoucí. Moc moc se mi líbla změna přístupu k hrám a Nikolovi moc děkuju za skvělou zábavu s divadelní improvizací. myslim, že na soustředění by hry neměly být povinně, prostě kdo chce spát ať spí a kdo chce hrát ať hraje. Na závěr chci moc poděkovat všem vedoucím, že to s náma celý ty roky vydrželi a že jsou ochotni radostně a s chutí pro nás tábor a soustředění připravovat nadále. Jo, Nikolo byl si nejlepší!! T. s N. a Š."
"Toto soustředění bylo super! Moje očekávání určitě splnilo. Jsem moc ráda, že jsem cvičila s Martinou, moc mi poradila (nám:-)). Hlásila jsem se sem, protože se mi moc líbily 2 dětské tábory, kterých jsem se zúčastnila. A samozřejmě jsme se chtěly něco nového naučit. Líbily se mi: hry (dobrovolné i povinné), časté tréninky.. :-) Samozřejmě se mi moc líbily i ceny, které jsme dostaly. Taky jsem ráda, že se ty skupinkové hry nebraly tak vážně jako na táborech (jsme poslední). Změnila bych počasí. Tak 5, možná až 10° míň :-) Nic neměnit!!! M.J."